Kup
indywidualną
dietę

Materiał, który zostanie opracowany specjalnie dla Ciebie zawiera kilkadziesiąt stron opisów, tabel i rysunków.

Znajdziesz tam między innymi:

=

szczegółowy wydruk analizy masy, składu ciała, potrzeb i wydatków kalorycznych, realnie wyznaczone cele oraz wszystkie niezbędne do tego objaśnienia opracowane w formie pisemnej i graficznej,

=
szczegółową analizę i ocenę dotychczasowego sposobu żywienia. Ujęcie tabelaryczne wszystkich braków i nieprawidłowości w diecie. Ocenia się między innymi: podaż kalorii, białek, węglowodanów i tłuszczów, bada podaż kwasów tłuszczowych i wzajemne proporcje między nimi, ocenia się spożycie wszystkich najważniejszych witamin i minerałów oraz inne,
=
dokładny opis tekstowy wszystkich nieprawidłowości i błędów żywieniowych jakie zostały popełnione w Twojej diecie, ich powiązanie ze stanem zdrowia oraz budową ciała,
=
indywidualnie dopasowany plan dietetyczny, z dokładnym rozpisaniem jadłospisu na każdy dzień terapii (pierwszy plan dietetyczny zawiera średnio od 14 do 30 jadłospisów),
=
specjalnie dobrany zestaw zadań terapeutycznych, indywidualnie opracowany program aktywności ruchowej,
=

ponadto otrzymasz specjalnie opracowany skrypt „Tabele kaloryczne produktów i potraw” (ok. 70 stron), gdzie znajdziesz informacje o wartości energetycznej prawie 1500 najpopularniejszych produktów żywnościowych i potraw. Tabele służą do odszukania zamienników w diecie, a także dla samej wiedzy na temat kaloryczności poszczególnych produktów.

Zbyszko Tarczewski

Wszystko to otrzymasz w przejrzystej i profesjonalnej formie,
zrozumiale i fachowo!

Czy ustalona dieta jest trudna w realizacji?

Każdy jadłospis jest zawsze dopasowany do indywidualnych potrzeb każdego Pacjenta. Istotne jest, aby dieta była nie tylko jak najbardziej urozmaicona i odpowiadała wszystkim normom zdrowego żywienia, ale także była chętnie stosowana.

Mamy pełną świadomość, że zmiana sposobu żywienia może okazać się skuteczna tylko wówczas, jeżeli wydane zalecenia będą realne i dopasowane do Twoich upodobań a także stylu życia.

Dzięki ustalanym w naszej poradni jadłospisom, Pacjenci nigdy nie mają poczucia tego, że są na diecie, przez co mogą w spokoju i z przyjemnością realizować wytyczony plan.

Cennik

KONSULTACJA I BADANIA

180 zł

– Szczegółowy wywiad zdrowotny

– Wykaz badań laboratoryjnych do przeprowadzenia

– Szczegółowy wywiad żywieniowy

– Ustalenie zasad programu żywieniowego

– Wstępna diagnoza i omówienie problemu

Cena obejmuje konsultację, wywiad oraz zaliczkę na poczet przygotowania programu żywieniowego.

PROGRAM ŻYWIENIOWY

280 zł

Ocena masy i składu ciała

– Szczegółowy raport żywienia

– Indywidualny plan żywienia

– Lista zakupów

– Książka zamienników produktów

– Dobór zadań terapeutycznych

Cena obejmuje przygotowanie kompletnego programu żywieniowego wraz ze wszystkimi załącznikami: raporty, listy zakupów, książka zamienników produktów, inne. Program ustalany jest na okres 3-4 tygodni (do ustalenia z Pacjentem).

WIZYTA KONTROLNA

280 zł

– Ocena zmian w budowie ciała

– Kontrola wyznaczonych zadań

– Modyfikacja planu żywienia

Cena obejmuje zupełnie nowy jadłospis z nowymi, gotowymi przepisami, listy zakupów, nową listę zadań. Kolejny jadłospis ustalany jest na 3-4 tygodnie (do ustalenia z Pacjentem).